אום דוג'ו

גוף • נפש • תודעה

אודות ביה"ס אום דוג'ו

הדוג'ו הוא המקום בו לומדים את הדרך. מקום בו התלמידים מתרגלים ומתנסים בדרך, ומשם ישליכו לאחר מכן, על מכלול חייהם.

 

ביה"ס מלמד ומטפל באומנויות הגוף הנפש והתודעה. בדוג'ו שני מסלולי התפתחות עיקריים, הניתנים ללימוד ולתרגול בנפרד או במשולב:

מסלול אמנויות "קשיחות"

מעניק כלים ומיומנות באומנויות הלחימה השמות דגש על פיתוח חוסן אישי ומסוגלות גופנית ונפשית, כמפתח להעלאת רמת המודעות והשליטה העצמית וכמנוף להעצמה אישית.

מסלול אמנויות "רכות"

מטפח סבלנות, קשב פנימי, נוכחות של כאן ועכשיו, כמו גם יכולת של הכלה וזרימה, כדרך להרגעת הגוף, השקטת התודעה, איזון גוף ונפש ומימוש חזון של שלווה פנימית ואושר אמיתי.

לצפייה בשיעורים באום דוג'ו

הדרך שלנו

אנחנו משפחה אחת גדולה שמחויבת בדרכה לשיפור עצמי והגשמה אישית, תוך תמיכה הדדית. דלתנו פתוחה בפני אלו שרוצים להצטרף אלינו למסע ורציניים דיים בכדי לצאת לדרך, אנחנו כאן, עבורכם.

מסע ארוך, מרתק ומעצים של האדם לתוך עצמו, תוך עבודה אינטנסיבית לשיפור מודעותו ושליטתו העצמית בגופו (תנועה, נשימה, לחימה), בנפשו (רגשותיו ומחשבותיו) וברוחו (תכונותיו ורצונותיו).

אדם המכיר את עצמו, יודע את רצונותיו, יכול למקדם לכדי חזון אישי ויש בו הן את העוצמה המתפרצת (עוז רוח, נחישות, משמעת עצמית, כוח עמידה) והן את העוצמה השקטה (סבלנות, זרימה ויכולת הכלה והסתגלות) על מנת לממש ולהגשים את חזונו.

הדוג'ו שלנו

המילה דוג'ו, מורכבת למעשה משתי מילים:

דו = דרך חיים או השקפת עולם.

ג'ו = משמעו מקום או בית.

 

הדוג'ו הוא המקום בו לומדים את הדרך, מקום בו התלמידים לומדים, מתרגלים ומתנסים בדרך, ומשם ישליכו לאחר מכן, על מכלול חייהם.

 

האווירה בשיעורים ובדוג'ו, הנה על פי מסורת הקראטה, בדגש רב על טקסיות, היררכיה ותוך הקפדה על כללי המשמעת וההתנהגות המקובלים בעולם ה"בודו".

אודות נימרוד אסטל

מייסד אום דוג'ו לאומנויות הלוחם שכולל בית ספר לקראטה שמכשיר דורות של תלמידים ומייצג את ישראל בתחרויות בעולם.

 

בעל חגורה שחורה דאן 5 באסכולת הקראטה הקלאסי GOJU RYU ונציג בישראל של ארגוני קראטה בינ"ל, בעל תואר הוראה יפני – רנשי (מורה בכיר).

 

בעל ניסיון בשיטות לוחמה פיליפיניות המתמחות בכלי נשק קרים, מדריך מוסמך לאומנויות הלחימה, בעל רקע נרחב בקרב מגע, לוט"ר וקרבות פנים אל פנים.

 

לוחם ומפקד (בסדיר ובמילואים) באחת מיחידות החוד של צה"ל המתמחה בלחימה בטרור ובלוחמה זעירה.

הצטרפו אלינו

אנחנו משפחה אחת גדולה ודלתנו פתוחה בפני אלו שרוצים להצטרף אלינו למסע ורציניים דיים בכדי לצאת לדרך.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now